logo
+380 (800) 505 245

Замовити дзвінок

logo-mobile

Послуги

Рекрутинг персоналу

Для пошуку та залучення необхідного спеціаліста використовуємо 9-річний досвід та власні digital-рішення. Знаходимо фахівця, який підходить за професійними навичками та особистісними характеристиками, в стислі строки.
Замовити

Рекрутинг персоналу

Знаходимо фахівців, які відповідають професійним та особистісним критеріям.

Переваги

Етапи роботи

Як все відбувається

Підбираємо не просто «перелік формальних вимог», а співробітника з відповідними технічними і особистісними характеристиками, який органічно увіллється в компанію і вирішить доручене йому бізнес-завдання.

1

Подача заявки

Попередня бесіда по телефону з представником компанії «Blagoda» з приводу співпраці. Відповідаємо на запитання, призначаємо особисту або онлайн-зустріч.

2

Створюємо профіль посади

На зустрічі визначаємо бізнес-завдання, які вирішуватиме новий співробітник. Формуємо профіль посади та відправляємо вам для затвердження.

3

Рекрутинг

Використовуючи власні digital-розробки і бази даних про претендентів, знаходимо кандидатів, які відповідають вашим вимогам. Після ряду співбесід і тестів найкращих направляємо на співбесіду до вас.

Рекрутинг для нас

Рекрутинг для нас

Головною перевагою компанії «Blagoda» є практичний досвід не тільки в пошуку і підборі, а й в керуванні, взаємодії з персоналом. Завдяки напрямку аутсорсинг ми постійно вивчаємо специфіку професій, розуміємо труднощі і завдання, які виникають у роботодавця. Завдяки врахуванню цього досвіду, послуги з підбору співробітників є результативнішими і якіснішими.
Про проект YouCan

Про проект YouCan

YouCan - це платформа, яка об'єднує професійних працівників з надійними роботодавцями. Кожна людина, як і компанія - унікальні. Ми допомагаємо знайти тих, що підходять одне одному за максимальною кількістю параметрів. За допомогою digital-рішення ми отримуємо вичерпну інформацію як від претендентів, так і від роботодавців. Використовуючи власні розробки з аналізу, знаходимо потрібних людей. Для того, щоб дізнатись деталі - відвідайте сайт.
Відвідати сайт
Хочу послугу

Зв'язатись з нами