logo
+380 (800) 505 245

Замовити дзвінок

logo-mobile
Вiдгуки

Вiдгуки

Відгуки

З 2010 року компанія «Blagoda» надала послуги понад 100 компаній із різних сфер бізнесу.
Ми працюємо як з компаніями національного масштабу, так і з невеликим бізнесом. Окрім накопиченого досвіду взаємодії, занурення в специфіку галузі, ми отримуємо листи подяки.
 

Висловлюємо подяку всьому колективу ТОВ «Благода Компані» за високоякісну спільну роботу.

За період нашої співпраці ваша компанія зарекомендувала себе як надійний, досвідчений і доброзичливий партнер, який розуміє потребу клієнта і оперативно надає якісні послуги.

З перших днів нашої співпраці співробітники вашої компанії чітко засвоїли наші вимоги та охоче відгукувалися на комунікаційні процеси під час виконання робіт.
Персонал вашої компанії вигідно відрізняється дисциплінованістю та чітким виконанням поставлених завдань. Всі роботи надані протягом установленого в договорі терміну, з урахуванням організаційних побажань і галузевої специфіки.

Наша співпраця сприяє виходу на новий рівень. Значно економимо матеріальні і трудові витрати нашої компанії.

Бажаємо ТОВ «Благода Компані» вдячних партнерів і сподіваємося на розвиток наших відносин в майбутньому.

 

Coca-Cola Ukraine Компанія

Coca-Cola Ukraine

Компанія

ТОВ «Маревен Фуд Європа» - підприємство зі стовідсотковим іноземним капіталом з виробництва продуктів харчування швидкого приготування, яке динамічно розвивається на ринку України і 20 країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

Висловлює вам свою глибоку вдячність за плідну співпрацю.
Ми стрімко досягаємо результатів завдяки максимально ефективному та раціональному використанню ресурсів, технічним і технологічним інноваціям, великому професійному досвіду фахівців і менеджерів, а також у співпраці з кращими провайдерами послуг.

З ТОВ «Благода Компані» ТОВ «Маревен Фуд Європа» співпрацює в сфері надання послуг аутсорсингу з початку 2015 р.
Протягом всього періоду спільної роботи ваша компанія продемонструвала здатність відповідально підходити до поставлених завдань і вирішувати питання, що виникають, своєчасно і оперативно.

Наданий персонал виконує роботи професійно, відповідально і повністю задовольняє непрості запити ТОВ «Маревен Фуд Європа».
Особливо хотілося б відзначити гнучкий і клієнтоорієнтований підхід кожного співробітника ТОВ «Благода Компані» у вирішенні організаційних питань.

Ми і надалі сподіваємося на плідну співпрацю з вашою компанією і рекомендуватимемо скористатися вашими послугами й іншим, щоб вони на власному досвіді переконалися в усіх перевагах роботи з командою професіоналів.

 

ТОВ «Маревен Фуд Європа» Компанія

ТОВ «Маревен Фуд Європа»

Компанія

Компанія AB InBev Efes Ukraine висловлює подяку за якісну роботу та сумлінне ставлення співробітників ТОВ «Благода Компані» при виконанні договору аутстафінгу логістичного персоналу (водіїв навантажувачів з ГБО) та виконання вантажно-розвантажувальних робіт на складах готової продукції і тари.

Стабільні відвантаження дозволили нам безперебійно здійснювати свою діяльність і виконувати плани продажів.

Висловлюємо впевненість в збереженні дружніх відносин і сподіваємося на взаємовигідну і плідну співпрацю в майбутньому.


 

SunInBev Ukraine Компанія

SunInBev Ukraine

Компанія

Товариство з обмеженою відповідальністю «Техноком» співпрацює з товариством з обмеженою відповідальністю «Благода Компані» з 2012 року.

Під час вибору провайдера послуг в першу чергу нас цікавили: якість послуг, що надаються, строки виконання заявок, вартість, акуратний обмін бухгалтерськими документами.

За час нашої співпраці ми неодноразово переконалися, що не помилилися у своєму виборі.

Кваліфікація і дисциплінованість наданого вами персоналу практично завжди відповідала заявленим, оперативна взаємодія і професіоналізм співробітників тільки підтвердили, що ми вибрали компанію з гарною репутацією.

Дякуємо усьому колективу «Благода Компані» за відповідальний підхід до роботи і висловлюємо свою готовність й надалі продовжувати нашу співпрацю.

 

ТОВ «Техноком» Компанія

ТОВ «Техноком»

Компанія